Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
15 minutowe spotkanie odbyło się z grupą przeciwników Prezydenta, gdyż osób go popierających było kilka-kilkanaście. Ogólnie zgromadzonych mieszkańców Lublina było bardzo mało. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwi członkowie PAS NSZ chyba w grobach się przewracają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z komorowskim, p. Dykiel równo mu dokopała.."W programie TVP „Świat się kręci" prezydenta zaatakowała Bożena Dykiel. – Komorowski grabi nas Polaków, bo czym można nazwać afery z OFE, wiek emerytalny 67 lat? – zapytała z wyraźną złością aktorka Łączy, jeżeli jest to nowoczesny patriotyzm, który u prezydenta polega na tym, że razem ze swoją formacją grabi nas, Polaków. Bo czym można nazwać afery z OFE, wiek emerytalny 67 lat, zabranie twórcom kultury 50 proc. zysku, a wiadomo jak pracujemy - od Sasa do Lasa. Policja, która nie strzeże nas, tylko na nas poluje, miasta, gdzie nie można zaparkować, ponieważ miasta są miastami słupków, które produkuje – podejrzewam – szwagier itp. itd. – mówiła ostro Dykiel. To są ludzie nie zajmujący się nami, nie kochający Polaków. Są to ludzie, jak pan niedawny premier Tusk, który siedem lat kombinował jakby czmychnąć do Brukseli, po tym, bałaganie jaki tu zostawił – podsumowała mocno aktorka..."  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze !! gnoic etatyste :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem że można nie popierać (Ja głosuję za KORWINEM), ale po co ta hołota? Żądali szacunku do śp. Lecha Kaczyńskiego jak był urzędującym Prezydentem a teraz nie mają za grosz szacunku do urzędującego Prezydenta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapłacili wam za dzisiejszą  ustawkę ? Mi pomimo obietnic nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalne Bydło wstyd ze tak zachowują sie lublinianie kazdy ma prawo sie wypowiedzieć ale takie zachowanie tam normanie skakali tylko gnoje co rodzice dają kase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 minutowe spotkanie odbyło się z grupą przeciwników Prezydenta, gdyż osób go popierających było kilka-kilkanaście. Ogólnie zgromadzonych mieszkańców Lublina było bardzo mało. 
  Oczywiście. Najlepiej świadczyły o tym liczne autokary z tablicami LKR, LJA pochowane w okolicznych uliczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lublin,to była prawidłowa reakcja na tego wroga Polski i Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  ma Pani 100%racji  
 
Za każdym razem, gdy widzę coś takiego wstyd mi, że jestem Polką... Ludzie nie mają za grosz kultury, szacunku dla drugiego człowieka.... Nie mają nawet żadnych argumentów, a wiadomo - kto nie ma argumentów najgłośniej krzyczy bo tylko tak zostanie zauważony. Łykają jak pelikan kluski wszystkie teksty Jarka czy innego Korwina i drą gęby bez sensu zamiast zmieniać się sami na lepsze - jeśli Polacy się nie zmienią, nie zaczną konstruktywnie, mądrze rozmawiać, rozwiązywać problemów to nigdy nie będzie w tym kraju lepiej...
Każdy kontrkandydat ma milion argumentów. Krzyczą bo ten facet się nie zgadza na debaty. Nie odpowiada na żadne zarzuty. Co ludziom pozostało? Tylko manifestowanie swojego sprzeciwu. Wszyscy są skłonni rozmawiać tylko nie ten pożal się Boże prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błędów nie popełnia ten kto nic nie robi. A wasz Korwin jest taki idealny? A miło wam było kiedy drzemał sobie w Europarlamencie i cała Europa się z niego śmiała? Nie popieram Komorowskiego ale wyszydzanie go w taki sposób jest godne przedszkola! Zachowywaliście się dzisiaj jak banda naćpanych gówniarzy. Wstyd mi za was! Nie chcę żeby Lublin kojarzony był z taką hołotą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korwiniści zbratani z Narodowymi Socjalistami krzyczeli "precz z komuną". Ależ ironia  ^_^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narodowcy nie mają argumentów? Ten kto tak mówi nic nie wie o polityce. Głosujcie dalej lemingi na czują albo na "gębę". Dziady kurde.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to jest Prezydent naszego kraju nie ważne z jakiej jest partii troszeczkę kultury - prostaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędasy dostali kase za bycie na wiecu komorowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ah wy wszyscy idioci. Narzekajcie, że ktoś sprzeciwia się Komorowi i jego polityce niszczenia polski. Lemingi kochane, niech nic sie nie zmienia najlepiej! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można mówić o nim różne rzeczy, ale trzeba przyznać, że pojechał im równo :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Błędów nie popełnia ten kto nic nie robi. A wasz Korwin jest taki idealny? A miło wam było kiedy drzemał sobie w Europarlamencie i cała Europa się z niego śmiała? Nie popieram Komorowskiego ale wyszydzanie go w taki sposób jest godne przedszkola! Zachowywaliście się dzisiaj jak banda naćpanych gówniarzy. Wstyd mi za was! Nie chcę żeby Lublin kojarzony był z taką hołotą!  
Ale on nic nierobi !!!!  i POpełnia błędy !!!!  tylko komuch i konfident tak POtrafi,i nic mu za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuję na tego kto da mi pracę! Pracę nie za 1500 zł m-c po 12 godz dziennie bez ubezpieczenia,bo to niewolnictwo! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to jest Prezydent naszego kraju nie ważne z jakiej jest partii troszeczkę kultury - prostaki.
Taki prezydent to zwykła ciota nie prezydent,takimi to tylko płoty grodzić w Białowieży albo niech wraca na wschód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...